| όνομα | μη υφανθε'ν ύφασμα που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Διάσταση | Προσαρμογή |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 ΣΥΝΟΛΟ |
| Τιμή | negotiable |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min 150m/min |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 1600mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Μέγιστη ταχύτητα | 350m/min |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | φ430 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min |
| χρήση | επιτραπέζια υφάσματα, τσάντες αγορών, τσάντες |
|---|---|
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min |
| Χρήση | Ύφασμα βρεφικών σταθμών, προστατευτικό ύφασμα, φιλτράροντας υλικό και υλικό ενίσχυσης |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Υπηρεσία μεταπώλησης | 12 μήνες |
|---|---|
| Αυτόματο εμπορικό σήμα | Αυτόματος |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001 |
| Μέγιστη ταχύτητα | 650m/min |
| Τάση | Προσαρμογή |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, επαρχία |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |