| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min |
| Χρήση | Ύφασμα βρεφικών σταθμών, προστατευτικό ύφασμα, φιλτράροντας υλικό |
|---|---|
| certification | CE ISO |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Τάση | Προσαρμογή |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001 |
| Μέγιστη ταχύτητα | 650m/min |
| Αυτόματο εμπορικό σήμα | Αυτόματος |
| Πρότυπο | 2200 |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-Φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min |
| Αυτόματο εμπορικό σήμα | Αυτόματος |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 150 σύνολα το χρόνο |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Χρήση | χειρουργικές εσθήτες, προστατευτική ενδυμασία, μάσκες, υγειονομικές πετσέτες, υγειονομικά μαξιλάρια |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Χρήση | Ύφασμα βρεφικών σταθμών, προστατευτικό ύφασμα, φιλτράροντας υλικό και υλικό ενίσχυσης |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| ζώνη | Qiaode |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| πλάτος | 2200, 3000, 3800, 4500 |
|---|---|
| Αυτόματο εμπορικό σήμα | Αυτόματος |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001 |
| Μέγιστη ταχύτητα | 650m/min |
| Τάση | Προσαρμογή |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Μέγιστο πλάτος | 16006000mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min |