| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία |
|---|---|
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης | 50 εργάσιμες ημέρες |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Διάσταση | Προσαρμογή |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 300 σύνολα το χρόνο |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία |
| χρήση | Ύφασμα βρεφικών σταθμών, προστατευτικό ύφασμα, φιλτράροντας υλικό και υλικό ενίσχυσης |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης | 50 εργάσιμες ημέρες |
| Χρήση | Ύφασμα βρεφικών σταθμών, προστατευτικό ύφασμα, φιλτράροντας υλικό |
|---|---|
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 50 εργάσιμες ημέρες |
| certification | CE ISO 9001 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Qiaode |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία |
|---|---|
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης | 50 εργάσιμες ημέρες |
| Διάμετρος κυλίνδρων | φ380-φ850 |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος ρόλων | φ560 |
| Μέγιστο πλάτος | 2920mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 550m/min |
| Πίεση ημερολογιακών μέγιστη γραμμών | 150kg/cm2 |
| Μάρκα | Qiaode |
|---|---|
| Τύπος | Κάθετη ημερολογιακή μηχανή δύο-κυλίνδρων |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρολού | φ450 |
| Όνομα | ημερολογιακή μηχανή |
|---|---|
| Τύπος | Κατακόρυφος δύο-κυλίνδρων |
| Διάμετρος ρόλων | 420 |
| Πλάτος εργασίας | 2220mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 150m/min |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ550 |
| Πλάτος εργασίας | 3700mm |
| Μηχανική ταχύτητα | 150m/min |