| πρότυπο | Φ420×2020 |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Υλικό | 48CrMo |
| Διάμετρος ρόλων | φ420 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, επαρχία |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα | 150m/min |
| Ικανότητα παραγωγής | 150 σύνολα το χρόνο |
| Αυτόματο εμπορικό σήμα | Αυτόματος |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Μέγιστη ταχύτητα | 150m/min |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 2020mm |
| Αυτόματο εμπορικό σήμα | Αυτόματος |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Ικανότητα παραγωγής | 100 σύνολα το χρόνο |
| Όνομα | Ημερολογιακή μηχανή δύο κυλίνδρων |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλός - χάλυβας ποιοτικών κραμάτων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | Ελεύθερα ανταλλακτικά, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ420 |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Χρήση | επιτραπέζια υφάσματα, τσάντες αγορών, τσάντες |
|---|---|
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 150-650m/min |
| Μέγιστο πλάτος | 1600mm6000mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Πιστοποιητικό | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
|---|---|
| Χρήση | χειρουργικές εσθήτες, προστατευτική ενδυμασία, μάσκες, υγειονομικές πετσέτες, υγειονομικά μαξιλάρια |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Heating Style | Peripheral holes, the heating speed is fast and the surface temperature of roll is even. |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min |