| Χρήση | Ύφασμα βρεφικών σταθμών, προστατευτικό ύφασμα, φιλτράροντας υλικό και υλικό ενίσχυσης |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min 150m/min |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 1600mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ550 |
| Πλάτος εργασίας | 3700mm |
| Μηχανική ταχύτητα | 150m/min |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 20 γραμμές παραγωγής το χρόνο |
| Αυτόματο εμπορικό σήμα | Αυτόματος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | Ελεύθερα ανταλλακτικά, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εμπορικό σήμα | Qiaode |
| Διάμετρος ρόλων | Φ520 |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 2920mm |
| Μηχανική ταχύτητα | 300M/MIN |
| Χρήση | Μη υφανθείσα τσάντα αγορών υφάσματος, προστατευτικό ύφασμα, φιλτράροντας υλικό και υλικό ενίσχυσης |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Όνομα | Ημερολογιακή μηχανή δύο κυλίνδρων |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλός - χάλυβας ποιοτικών κραμάτων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | Ελεύθερα ανταλλακτικά, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ420 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
|---|---|
| Χρήση | χειρουργικές εσθήτες, προστατευτική ενδυμασία, μάσκες, υγειονομικές πετσέτες, υγειονομικά μαξιλάρια |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Αυτόματο εμπορικό σήμα | Αυτόματος |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 150 σύνολα το χρόνο |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος ρόλων | φ480 |
| Πλάτος εργασίας | 2020mm |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Μηχανική ταχύτητα | 200M/min |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min |