| Ύφος ημερολογιακού Drive | Μια μηχανή με έναν κύλινδρο ή μια μηχανή με δύο κυλίνδρους |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Χρήση | Ύφασμα βρεφικών σταθμών, προστατευτικό ύφασμα, φιλτράροντας υλικό και υλικό ενίσχυσης |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min |
| Διάμετρος ρόλων | φ500 |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Πλάτος εργασίας | 3020mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 250m/min |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 350M/Min |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | φ520 |
| Πλάτος εργασίας | 2920mm |
| Υπηρεσία μεταπώλησης | 12 μήνες |
|---|---|
| Αυτόματο εμπορικό σήμα | Αυτόματος |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001 |
| Μέγιστη ταχύτητα | 650m/min |
| Τάση | Προσαρμογή |
| Τάση | προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματο εμπορικό σήμα | αυτόματος |
| αυτόματος | Ελεύθερα ανταλλακτικά, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Ικανότητα παραγωγής | 20 γραμμές παραγωγής το χρόνο |
| Πρότυπο | 1600, 2400, 3200 |
| Εμπορικό σήμα | Qiaode |
|---|---|
| Αυτόματο εμπορικό σήμα | Αυτόματος |
| Αυτόματος | Ελεύθερα ανταλλακτικά, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Τάση | Προσαρμογή |
| Ικανότητα παραγωγής | 20 γραμμές παραγωγής το χρόνο |
| Χρήση | επιτραπέζια υφάσματα, τσάντες αγορών, τσάντες |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 16006000mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Μάρκα | Qiaode |
|---|---|
| Τύπος | Κάθετη ημερολογιακή μηχανή δύο-κυλίνδρων |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρολού | φ450 |