| Προδιαγραφή | φ500×3100 |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 3100mm |
| Διάμετρος | φ500 |
| Ικανότητα παραγωγής | 300 σύνολα το χρόνο |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Προδιαγραφή | φ480×3700 |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Διάμετρος ρόλων | φ480 |
| Πλάτος εργασίας | 3700mm |
| Μηχανική ταχύτητα | 150m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία |
|---|---|
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης | 50 εργάσιμες ημέρες |
| Διάμετρος κυλίνδρων | φ380-φ850 |
| πρότυπο | Φ480×2020 |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Διάσταση | Προσαρμογή |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ450 |
| Πλάτος εργασίας | 2920mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 350M/Min |
| όνομα | μη υφανθε'ν ύφασμα που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Διάσταση | Προσαρμογή |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 ΣΥΝΟΛΟ |
| Τιμή | negotiable |
| Όνομα προϊόντων | φ480×2920 ημερολογιακή μηχανή |
|---|---|
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 650m/min |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480 |
| Μήκος ρόλων | 2920mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |