| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
|---|---|
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 50 εργάσιμες ημέρες |
| Ικανότητα παραγωγής | 300 σύνολα το χρόνο |
| Διάσταση | Προσαρμογή |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 300 σύνολα το χρόνο |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία |
| Χρήση | Ύφασμα βρεφικών σταθμών, προστατευτικό ύφασμα, φιλτράροντας υλικό |
|---|---|
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 50 εργάσιμες ημέρες |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, επαρχία |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 50 εργάσιμες ημέρες |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Διάσταση | Προσαρμογή |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία |
| Χρήση | Ύφασμα βρεφικών σταθμών, προστατευτικό ύφασμα, φιλτράροντας υλικό και υλικό ενίσχυσης |
|---|---|
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 50 εργάσιμες ημέρες |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
|---|---|
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 50 εργάσιμες ημέρες |
| Πρότυπο | Φ420×2020 |
| Χρήση | επιτραπέζια υφάσματα, τσάντες αγορών, τσάντες |
|---|---|
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 150-650m/min |
| Μέγιστο πλάτος | 1600mm6000mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| certification | CE ISO 9001 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Qiaode |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
|---|---|
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 50 εργάσιμες ημέρες |
| Ταχύτητα | 150-600m/min |