| όνομα | ημερολογιακή μηχανή |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Μηχανική ταχύτητα | 150m/min |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | φ430 |
| όνομα | Αποτυπώνοντας σε ανάγλυφο ημερολογιακή μηχανή |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ450 |
| Πλάτος εργασίας | 2420mm |
| όνομα προϊόντων | Μηχανή αποτύπωσης σε ανάγλυφο υφάσματος |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία |
|---|---|
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης | 50 εργάσιμες ημέρες |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |
| Δύναμη | Προσαρμογή |
|---|---|
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Χρήση | Ύφασμα βρεφικών σταθμών, προστατευτικό ύφασμα, φιλτράροντας υλικό και υλικό ενίσχυσης |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία |
| Εμπορικό σήμα | Qiaode |
|---|---|
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ | CE, ISO9001 |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| χρήση | Ύφασμα βρεφικών σταθμών, προστατευτικό ύφασμα, φιλτράροντας υλικό και υλικό ενίσχυσης |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 σύνολο |
| Τιμή | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης | 50 εργάσιμες ημέρες |
| Όνομα προϊόντων | φ420×2020 ημερολογιακή μηχανή |
|---|---|
| Μηχανική ταχύτητα | 50hz, 150m/min |
| Διάμετρος ρόλων | φ420 |
| Μέγιστο πλάτος | 1600mm |
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Όνομα προϊόντων | φ520×3700 αποτυπώνοντας σε ανάγλυφο ημερολογιακή μηχανή |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Διάμετρος ρόλων | Φ520 |
| Μήκος ρόλων | 6000mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 50HZ, 150m/min |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | Ελεύθερα ανταλλακτικά, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
|---|---|
| Ημερολογιακό υλικό | Υψηλής ποιότητας χάλυβας κραμάτων |
| Ύφος θέρμανσης | Οι περιφερειακές τρύπες, η ταχύτητα θέρμανσης είναι γρήγορες και η θερμοκρασία επιφάνειας του ρόλου |
| Διάμετρος ρόλων | Φ480-φ850 |
| Μέγιστο πλάτος | 6000mm |